Tłumiki światłowodowe

Tłumik światłowodowy to pasywny element toru światłowodowego, którego zadaniem jest ograniczenie mocy optycznej transmitowanego sygnału. Element ten umieszczany jest przed detektorem. Poziom mocy optycznej po przejściu przez tłumik światłowodowy mieści się w zakresie pracy odbiornika.

Tłumiki Stałe:

Złączowy tłumik światłowodowy jest to pasywny element toru światłowodowego, którego zadaniem jest ograniczenie mocy optycznej transmitowanego sygnału. Element ten umieszczany jest przed detektorem. Poziom mocy optycznej po przejściu przez tłumik światłowodowy mieści się w zakresie pracy odbiornika. Elementem tłumiącym sygnał jest włókno umieszczone w złączu światłowodowym (typ damsko-męski). Wartość tłumienia takiego złącza jest ściśle określona. W ofercie znajdują się następujące tłumiki złączowe: SC, FC, ST, LC oraz MU.

 

Tłumiki światłowodowe

Adapterowy tłumik światłowodowy jest to pasywny element toru światłowodowego którego zadaniem jest ograniczenie mocy optycznej transmitowanego sygnału. Element ten umieszczany jest przed detektorem. Poziom mocy optycznej po przejściu przez tłumik światłowodowy mieści się w zakresie pracy odbiornika. Elementem tłumiącym sygnał jest adapter światłowodowy. Wartość tłumienia takiego adaptera jest ściśle określona. Dostępne są w trzech wersjach: SC, ST i FC.

 

Tłumiki światłowodowe

Tłumik światłowodowy "In-line" jest to pasywny element toru światłowodowego którego zadaniem jest ograniczenie mocy optycznej transmitowanego sygnału. Element ten umieszczany jest przed detektorem. Poziom mocy optycznej po przejściu przez tłumik światłowodowy mieści się w zakresie pracy odbiornika. Elementem tłumiącym sygnał jest specjalnie wykonany spaw światłowodowy. Wartość tłumienia takiego tłumika jest ściśle określona. Końiec kabla światłowodowego mogą być zakończone dowolnymi złączami światłowodowymi, na zamówienie klienta.

 

Tłumiki światłowodowe

Tłumiki Regulowane VOA:

Tłumiki światłowodoweTłumik VOA w Patchcordzie jest to tłumik światłowodowy regulowany wbudowany w kabel światłowodowy. Występuje ze złączami: SC, ST, FC, LC, E2000, MU oraz hybrydami o dowolnej długości i dowolnym rodzaju polerowania: PC, SPC, UPC, APC. Tłumik umieszczony pośrodku patchcordu.

Właściwości:

wysoka precyzja wykonania,

▪ mały rozmiar,

▪ dobra stabilność,

▪ ściśle określona tłumienność.

Zastosowanie:

Telekomunikacja, CATV, sieci przesyłania danych, systemy sterowania i sygnalizacji, sieci komputerowe, sieci pomiarowe.

Pliki do pobrania:

Oficjalny dystrybutor

EtherWAN

WIĘCEJ

Oficjalny dystrybutor

BELDEN

WIĘCEJ

NAJNOWSZY KATALOG
PRODUKTÓW

2015/2016

POBIERZ

OGÓLNE WARUNKI
SPRZEDAŻY I DOSTAW

DLL Partners

POBIERZ